,

wtorek, 26 czerwca 2012

Nano-Koloid Sp. z o.o Nanokolid srebra


Dziś chciałabym Wam przedstawić recenzję nanokoloidu srebra firmy Nano-Koloid Sp. z o.o. link do strony, na której można również zamówić produkt:  Klik

Na początek kilka słów od producenta: Koloid Srebra najwyższa jakość i efektywność Srebro Koloidalne 300ml, koncentrat.

Nowoczesna technologia, najwyższa jakość i skuteczność. Nie chowamy naszego srebra w ciemnych butelkach i pudełkach aby nie ciemniało tak jak chemicznie otrzymywane srebro koloidalne, które ciemnieje na świetle i może powodować zatrucia. Nasze koloidy są czyste i niezanieczyszczone przez procesy chemiczne. Nasze koloidy to nie preparaty chemiczne pochodzące z elektrolizy jak większość innych konkurencyjnych produktów ale zawiesina wody i nonocząsteczkowego srebra o optymalnym kształcie.

Srebro Koloidalne 300ml: Kryształowa czystość, bez zanieczyszczeń chemicznych, najwyższa, jakość i skuteczność, gwarantowane stężenie, światłoodporność, unikalna technologia, otrzymywane metodą fizyczną, prosto od producenta, atesty. Zabija setki szczepów bakterii, grzybów i pleśni. Tworzy naturalną barierę ochronną przeciw mikroorganizmom powodującym grzybicę, przeziębienia, infekcje i stany zapalne. Ułatwia długotrwałą ochronę powierzchni, pomieszczeń dla chorych, Doskonały do pielęgnacji twarzy i ciała, szczególnie przy skłonnościach trądzikowych oraz po goleniu do cery wrażliwej zastępując płyn po goleniu. Skuteczny środek higieny jamy ustnej. Stanowi delikatną barierę zapobiegającą rozwojowi bakterii i związanego z nim nieprzyjemnego zapachu w higienie intymnej oraz jako podłoże przed użyciem antyperspirantu pod pachami. Niweluje nieprzyjemny zapach stòp. Pomaga w walce z bólem gardła i ucha. Jak działa srebro koloidalne? Badania laboratoryjne jasno wskazują na anty-mikrobialne właściwości srebra koloidalnego. Ponieważ komórki ssaków posiadają zupełnie inną od bakterii błonę komórkową (nie mają peptydoglikanów), srebro nie oddziałuje na nie. Wymienione oddziaływania srebra nie są ukierunkowane na schorzenia, jak np. antybiotyki syntetyczne, lecz na strukturę komórkową. Komórki bakterii oraz wirusów nie posiadają odpornych chemicznie błon komórkowych i są tym samym podatne na oddziaływanie srebra. Srebro reaguje z odsłoniętymi peptydoglikanami, uniemożliwiając oddychanie komórkowe. Wiążąc peptydoglikany dezaktywuje bakterie, co w rezultacie prowadzi do ich wyeliminowania. Dzięki katalitycznym właściwościom srebra i wytwarzaniu tlenu aktywnego, materiał genetyczny komórki mikrobów ulega zniszczeniu.

* Co powinieneś wiedzieć o różnicach miedzy koloidami? Srebro koloidalne jonowe a niejonowe: Produkty sprzedawane w kartonowych opakowaniach lub ciemnych butelkach pochodzą prawdopodobnie z procesu elektrolizy i zawierają jonowe koloidy. Proces elektrolityczny lub proces redukcji chemicznej wiąże się z nieuniknionym wprowadzeniem do roztworu zanieczyszczę chemicznych. Jonowe koloidy metaliczne są chemicznie aktywne. Jony srebra wchodzą w reakcje chemiczne i łatwo tworzą azotan srebra, który jest substancja trojąca. Spożywanie koloidów jonowych może spowodować zatrucie lub przebarwienia skóry (argeria). Koloidy jonowe w krótkim czasie ciemnieją pod wpływem światła. Ten efekt był wykorzystywany w przemyśle fotograficznym (klisze i papiery fotograficzne). Srebro koloidalne niejonowe:

Koloidy niejonowe różnią się miedzy sobą, jakością, zawartością metalu, powierzchnią działania i stabilnością. Odzwierciedleniem, jakości jest czystość metalu, czystość wody, i próba metalu jak również czystość pojemników czy butelek. Nasze koloidy podlegają ścisłej kontroli, jakości metalu i wody oraz źródła dostawców kruszców. Posiadamy zawsze przestrzegane normy zakładowe. Nasze koloidy są produkowane metodą fizyczną opartą o zgłoszenia patentowe w PL, EU i USA. Dzięki tej unikalnej metodzie nasze koloidy zawierają nano-cząsteczki o strukturze płatkowej nadającej im najwyższą aktywną powierzchnią działania. Istnieją firmy podszywające się pod naszą technologię. Ponieważ, nano-koloidy są tematem na czasie, istnieje wielu sprzedawców, którzy twierdzą, że są producentami, a nimi nie są. Kupują oni koncentraty od producentów, których naprawdę jest tylko kilku w Polsce i rozcieńczają je lub rozlewają do butelek w nieznanych warunkach. Nie są oni zobowiązani do żadnych standardów ani badań. Niektórzy sprzedawcy nie podają na swoich opakowaniach informacji gdzie i przez kogo został wyprodukowany ich produkt. Ciekawe dlaczego? Niektóre ciemne lub nieprzezroczyste butelki zawierające koloidy ukrywają ich charakterystykę. Spotkaliśmy się z koloryzowanymi plastikowymi butelkami, które po otwarciu silnie pachną fenolem. Koloidy nie powinny mieć mocno nieprzyjemnego zapachu. Ocenę pozostawiamy Państwu.
Kulki a płatki Zawartość PPM (parts per milion, czyli części na milion) określa średnią zawartość metalu w stosunku do płynu (nośnika). Duży poziom PPM wcale nie określa siły działania koloidu. To że kupujecie Państwo koloid o zawartości 50PPM jeszcze wcale nie znaczy, że korzystacie z całości zawartego metalu. To odwieczne pytanie ilość czy jakość? Nawet stężenie koloidu płatkowego zawierające 10PPM metalu może być bardziej wydajne jak to o koncentracji 100 PPM koloidu o innej strukturze i o dużych cząstkach metalu a małej powierzchni czynnej. Kulki i cząstki o rożnych kształtach występujące w rożnych koloidach pochodzą z nieoptymalizowanych procesów produkcji. Powierzchnia czynna jest najlepszym wykładnikiem siły działania. Nasza firma posiada technologię oceny zawartości metalu w koloidach i używaną do kontroli technicznej.

Jak używać? Wewnętrznie na chore gardło, popsikać gardło kilkakrotnie w ciągu dnia nie pijąc po tym przez poł godziny. Do ucha, kilka kropli 2 razy dziennie. Do picia 1 łyżeczkę 2 razy dziennie. Stosować zewnętrznie na skórę, do jamy ustnej, pod pachami, na stopy i do higieny intymnej, etc. Srebro Koloidalne stosuje się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy atomizera (spray) kilka razy dziennie. Opis właściwości preparatu srebra koloidalnego zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj się do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem srebra koloidalnego nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny. Przeciwwskazania: Nie stosować przy uczuleniu na srebro. Pochodzenie naszych produktów: Nasze produkty są produkowane na licencji Nano Technologies Group Inc. (NTGI) – USA. Kupując od nas masz gwarancję, że produkt nie jest podrabiany lub rozcieńczany. Produkt sprzedawany bezpośrednio przez producenta. Jakość produktu jest zapewniona badaniami wewnętrznymi oraz badaniami wykonanymi przez akredytowane laboratoria. Nasza firma posiada wyposażone laboratorium w którym wykonuje testy jakościowe oraz rozwojowe. W oparciu o nasze produkty były przeprowadzone badania w wielu renomowanych instytucjach naukowych i uczelniach *Te badania nie były przeprowadzone przez Nano-Koloid

Wiele produktów na rynku są oszukane i wyniki ich zawartości pozyskane z Mennicy Panstwowej potwierdzają nasza opinie. Dodatkowo jesteśmy przekonani, ą jonowe produkty dostępne na rynku są trujące, co niejednokrotnie dowiedzione zostało w medycynie. W Stanach Zjednoczonych jonowe związki srebra zostały zabronione w użyciu medycznym przez FDA. Nasz produkt jest oparty o Patent Europejski, potwierdzający jego wyjątkowa strukturę i działanie sprawdzone w instytucjach naukowych i Laboratoriach.


Skład:
woda demineralizowana
srebro

Cena: ~40 zł.
Pojemność: 300 ml
Opakowanie: plastikowa butelka - spray
Dostępność: http://www.nanogrp.com/ , allegro
Firma oferuje również inne pojemności jak i inne koloidy (złota, platyny, miedzi)

Moja opinia: 
Szczerze mówiąc, na początku dość sceptycznie podchodziłam do tego produktu. Jednak z czasem użytkowania zauważyłam stopniową poprawę. Koloid srebra używałam na twarz z wiarą, ze pomoże mi z lekkim trądzikiem, z którym się borykam. Rano i wieczorem po dokładnym oczyszczeniu spryskiwałam ją (2-3 pryśnięcia)  i czekałam do wyschnięcia. Pierwsze efekty zauważyłam po około 3-4 tygodniach. Na mojej twarzy ograniczył się trądzik, jednak nie do końca go zwalczył, średnio jestem z niego zadowolona.

Koloidu nie stosowałam na inne partie ciała, jednak myślę, że wypróbuję w najbliższym czasie i na pewno dam znać jak się sprawdził :)
Zachęcam Was również do poczytania strony owej firmy-mają tam bardzo dużo ciekawych informacji :)

Co myślicie o tym produkcie? Słyszeliście o nim?  :)

13 komentarzy :

 1. Beautiful blog and photos :)

  http://lajune16.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze słysze o tej firmie : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma nie jest znana, tym bardziej, że produkuje tylko koloidy, a one chyba nie są mocno znane :)

   Usuń
  2. Ja tez pierwsze słyszę :)

   Usuń
  3. Ja też pierwszy raz o niej słyszę :D

   Usuń
  4. ja tez pierwsze slysze:)

   Usuń
 3. fajna recenzja;) można się dowiedzieć o produktach i firmach o których nie miałam wcześniej pojęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. do tej pory nie słyszałam o tej firmie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog:) Ja na problemy skórne proponuję oczyścić organizm z grzybów i pasożytów, które wypuszczają toksyny do naszego organizmu i zanieczyszczają go. Szczególnie jeśli ktoś ma zwierzątka i je odrobacza a siebie niestety nie. Ja brałam dwa preparaty przez 3 miesiące i od roku mam piękną buzię. Gorąco zachęcam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to były preparaty?

   Usuń
 6. Firma może nie znana wśród klientów indywidualnych ale w świecie naukowym znana i prowadzi wiele prac naukowych na uniwersytetach. Posiada również patent na swoją technologię w przeciwieństwie do większości producentów koloidów na rynku. Większość sprzedawców nie produkuje koloidów lecz kupuje je i przelewa je do butelek. To są właśnie te „znane firmy”.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie znałam tej firmy, dowiedziałam się o niej przez przypadek od koleżanki, używała nano złota na twarz, nie dość że zmarszczki jej się wygładziły to jeszcze poznikały plamy, sama zaczęłam tego używać i powiem szczerze że w końcu znalazłam alternatywę dla drogich kremów przeciwzmarszczkowych...........

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja znam tą firmę i stosuję jej preparaty, jednym słowem oryginał

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad ;)

Z każdego komentarza cieszę się jak dziecko! :)
Podoba Ci się mój blog? Zapraszam do obserwowania :)